Az alábbi listában az összes nevezés megtekinthető, melyek pénzügyi teljesítése is megtörtént! Fontos, hogy a lista sorrendje a pénzügyi rendszer feldolgozottsági állapota szerint változhat!

NÉV  NEVEZETT TÁV  RAJTSZÁM  ATOM100 (km) 
Ivády Csaba3/4 marATOM egyéni 31001-
Omai Kata2000m Gyermektáv2005-
Prantner Imre Pál1/2 marATOM Plussz24034-
Török Attila3/4 marATOM egyéni 31002-
Zsalkovics NoémibrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7018-
Török AttilabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7001-
Mátrai-Kovács DiánabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7019-
Kovács Balázs3/4 marATOM egyéni 31020-
Omai Barnabás600m Gyermektáv 402-
Nagy Milán Attila3/4 marATOM egyéni 31003-
Pálla Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31004-
Mészáros Zoltán3/4 marATOM egyéni 31015-
Mészáros ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7058-
Dominics Linda1/2 marATOM Plussz24010-
Kosina Orsolya3/4 marATOM egyéni 31021-
Prantner ÁkosbrutálATOM Light (3+ km)4018-
Horváth PéterbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7002-
Omai Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15001-
Jánosi-Richter Renáta5 km felnőtt5006-
Gottfried GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7003-
Jánosi-Richter RenátabrutálATOM Light (3+ km)4019-
Horváth TamásbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7004-
Hakszer Erika3/4 marATOM egyéni 31022-
Kovács AnitabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7066-
Kovács János10 km felnőtt10010-
Kovács JánosbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7067-
Kuczkó Róbert3/4 marATOM egyéni 31023-
Kovács ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7005-
Tóth Rózsa1/3 marATOM (15 km felnőtt)15017-
Papp Róbert1/2 marATOM Plussz24004-
Szakri1/2 marATOM Plussz24011-
Kis-Klippel Mónika10 km felnőtt10003-
Pap MarcellbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7068-
Androvics Gábor3/4 marATOM egyéni 31024-
Kuczkó Nikolett3/4 marATOM egyéni 31025-
Kovács Viktor3/4 marATOM egyéni 31005-
Nagy Szandra1/2 marATOM Plussz24001-
Pósa Ida3/4 marATOM egyéni 31006-
Prantner Péter600m Gyermektáv 411-
Kaluz Ákos Bertalan3/4 marATOM egyéni 31009-
Puchné dr. Berta Blanka Piroska1/3 marATOM (15 km felnőtt)15004-
Kepl András brutálATOM Light (3+ km)4002-
Orosz CsababrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7020-
Molnár GergőbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7021-
Kóti Szabolcs brutálKÖLYÖK6001-
Kocsner Gábor1/2 marATOM Plussz24002-
Biró Csaba10 km felnőtt10004-
Bosch MónikabrutálATOM Light (3+ km)4003-
Orosz BencebrutálKÖLYÖK6006-
Tabajdi József Nándor3/4 marATOM egyéni 31007-
Orosz Bence2000m Gyermektáv2006-
Balogh Csaba1/2 marATOM Plussz24003-
Orosz Blanka600m Gyermektáv 403-
Dr. Paszternákné Filus Erzsébet IldikóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7084-
Lestár AnnabrutálATOM Light (3+ km)4004-
Kis Dominik600m Gyermektáv 404-
Keserűné Richter GabriellabrutálATOM Light (3+ km)4026-
Keserűné Richter Gabriella5 km felnőtt5002-
Haag BélánébrutálATOM Light (3+ km)4005-
Wiesz Csilla Eleonóra1/2 marATOM Plussz24012-
Zsöllér Antal1/2 marATOM Plussz24013-
Haag Béláné5 km felnőtt5007-
Zsöllér AntalbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7022-
Wiesz Csilla EleonórabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7023-
Óliás ZsoltbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7024-
Kiszl Luca2000m Gyermektáv2001-
Furka AlizbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7085-
ÁgibrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7079-
Topercer TamásbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7025-
Haag BélabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7026-
Körösztös Rozália3/4 marATOM egyéni 31047-
Kiszl Virág3000m Gyermektáv3001-
Sabján György SzeverinbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7027-
Keserű Patrik600m Gyermektáv 416-
Sabján ViktóriabrutálATOM Light (3+ km)4006-
Horváth -Vörös MáriabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7006-
Bőhm Jázmin2000m Gyermektáv2007-
Szalai Éva1/3 marATOM (15 km felnőtt)15005-
Rábaközi Roland3/4 marATOM egyéni 31008-
Jancsi KrisztinabrutálATOM Light (3+ km)4007-
Nagy Péter3/4 marATOM egyéni 31026-
Nagy PéterbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7028-
Sághy ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7029-
Egervári Csaba3/4 marATOM egyéni 31017-
Nagy NimródbrutálKÖLYÖK6007-
Nagy HunorbrutálKÖLYÖK6008-
Nagy Magor600m Gyermektáv 405-
Gyéresi Ibolya-KreszcenciabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7007-
Jakab Gábor1/2 marATOM Plussz24014-
Fábri Mátyásné5 km felnőtt5001-
Mihályi ZsoltbrutálATOM Light (3+ km)4008-
Bogár JuditbrutálATOM Light (3+ km)4009-
Fábri Mátyás5 km felnőtt5003-
György Gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15031-
György GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7089-
Mátyus SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7030-
Szabó Norbert3/4 marATOM egyéni 31027-
Mátyus-Goda BarbarabrutálATOM Light (3+ km)4010-
Molnárné Szendrei JuditbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7014-
Fehér Lajos1/3 marATOM (15 km felnőtt)15002-
Nagy ÉvabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7031-
Nagy László MiklósbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7032-
Nagy Ágnes5 km felnőtt5004-
Ludvig RenátabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7008-
Kiss ImrebrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7033-
Kirch DávidbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7034-
Toth Tamas TiborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7009-
Varga Szabolcs3000m Gyermektáv3003-
Varga SzabolcsbrutálKÖLYÖK6009-
Dohóczki Andrea1/2 marATOM Plussz24015-
Varga BarnabásbrutálATOM Light (3+ km)4011-
Dr. Lizák Réka1/2 marATOM Plussz24016-
Németh MariannabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7078-
Balogh Csaba10 km felnőtt10005-
Horváth-Major KrisztinabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7064-
Nagy Attila1/2 marATOM Plussz24017-
Nagy AttilabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7035-
Lippai Beáta1/2 marATOM Plussz24018-
Lippai BeátabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7036-
Králl BalázsbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7037-
Lestár NórabrutálATOM Light (3+ km)4001-
Czoller CsababrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7038-
Kolozsi Erzsébet3/4 marATOM egyéni 31028-
Kolozsi Zoltán1/3 marATOM (15 km felnőtt)15006-
Studerné Erős Andrea3/4 marATOM egyéni 31037-
Studerné Erős AndreabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7057-
Králl RékabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7039-
Drenovácz SzilviabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7040-
Martyin LászlóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7010-
Mocsáry Gabriella1/2 marATOM Plussz24019-
Vasi CsababrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7082-
Koszorús Nóra3/4 marATOM egyéni 31046-
Kiss DórabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7041-
Oláh György3/4 marATOM egyéni 31010-
Budai Attila1/2 marATOM Plussz24020-
Soltész János1/3 marATOM (15 km felnőtt)15007-
Király Viktória1/2 marATOM Plussz24021-
Mészáros TamásbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7042-
Papp JánosbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7043-
Papp János3/4 marATOM egyéni 31029-
Vida Zoltán3/4 marATOM egyéni 31030-
Hámori Ernő10 km felnőtt10001-
Hámori ErnőbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7011-
Máhonfai Szilvia10 km felnőtt10006-
Orbán LászlóbrutálKÖLYÖK6002-
Orbán László2000m Gyermektáv2008-
Kordás ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7044-
Szentes Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31011-
Papp Jánosné1/3 marATOM (15 km felnőtt)15008-
Egri ViktorbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7045-
Michl BalázsbrutálATOM Light (3+ km)4012-
Ódor Lilla JuditbrutálATOM Light (3+ km)4013-
Sipos Sándor3/4 marATOM egyéni 31012-
Kun Gábor ZsoltbrutálATOM Light (3+ km)4014-
Petrík ÉvabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7046-
Tóth Sándor3/4 marATOM egyéni 31013-
Csóka Zoltán1/3 marATOM (15 km felnőtt)15009-
Tóth Katalin3/4 marATOM egyéni 31014-
Bártfainé Maráz Erika1/2 marATOM Plussz24022-
Dudás György1/2 marATOM Plussz24023-
Kőszegi lajosbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7047-
Kovács BalázsbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7048-
Engler Mariann3/4 marATOM egyéni 31055-
Molnár Zoltán3/4 marATOM egyéni 31031-
Molnár ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7049-
Dr. Kovács Rita1/3 marATOM (15 km felnőtt)15010-
Visy Ferenc1/2 marATOM Plussz24005-
Oszvald Edit1/3 marATOM (15 km felnőtt)15003-
Mácsik Balázs10 km felnőtt10002-
Mácsik Balázs Bende3000m Gyermektáv3002-
Mácsik Balázs BendebrutálKÖLYÖK6003-
Mácsik Andor2000m Gyermektáv2002-
Dr. Szakál Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31045-
Markovics Tamás1/3 marATOM (15 km felnőtt)15011-
Komjáti JánosbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7012-
Markovics Zalán2000m Gyermektáv2009-
Kertész-Farkas AnikóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7013-
Rácz Norbert3/4 marATOM egyéni 31016-
Feil István1/2 marATOM Plussz24024-
Takács SándorbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7072-
Tóth Róbert3/4 marATOM egyéni 31032-
Bergerné Ambrózy Mária10 km felnőtt10007-
Rikli BarnabásbrutálKÖLYÖK6004-
Kollár Andrea1/3 marATOM (15 km felnőtt)15012-
Dallos Petra2000m Gyermektáv2003-
Nagy TamásbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7050-
Sitkei GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7056-
Péti Tamás1/3 marATOM (15 km felnőtt)15013-
Csizmadia Hanna3000m Gyermektáv3004-
Péti Anna3000m Gyermektáv3005-
Rikli Balázs2000m Gyermektáv2004-
Rikli BalázsbrutálKÖLYÖK6010-
Rikli Barnabás3000m Gyermektáv3006-
Rikli Dániel600m Gyermektáv 406-
Wolf Izabella600m Gyermektáv 401-
Géczi Ádám3/4 marATOM egyéni 31033-
Tibai Zorka600m Gyermektáv 414-
Tibai-Doór TímeabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7083-
Óliás DórabrutálATOM Light (3+ km)4015-
Óliás GergőbrutálATOM Light (3+ km)4016-
Adorján LucabrutálATOM Light (3+ km)4023-
Bella Gergely1/2 marATOM Plussz24006-
Egervári Annamária1/3 marATOM (15 km felnőtt)15014-
Egervári AnnamáriabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7051-
Kelő Sára3/4 marATOM egyéni 31044-
Richter Ferenc1/2 marATOM Plussz24029-
Pandur Krisztián1/2 marATOM Plussz24007-
Pandur KrisztiánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7015-
Lukácsné dr. Radványi Mónika1/3 marATOM (15 km felnőtt)15015-
Szabó DoriánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7016-
Szabó Helén5 km felnőtt5005-
Éger Szabolcs10 km felnőtt10008-
Éger Bence600m Gyermektáv 407-
Kovács GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7052-
Kovács-Széles AnikóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7053-
Kovács Balázs2000m Gyermektáv2010-
Mezei Katalin1/2 marATOM Plussz24008-
Papp László1/2 marATOM Plussz24009-
Paulics Katalin10 km felnőtt10009-
Vlocskó BálintbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7017-
Ivády István3/4 marATOM egyéni 31018-
Jávor LeventebrutálKÖLYÖK6011-
TUNCSIK CSABA1/2 marATOM Plussz24025-
Jávor BencebrutálKÖLYÖK6012-
Jávor Csenge600m Gyermektáv 408-
Lestár FerencbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7054-
Kuritár Zoltán3/4 marATOM egyéni 31034-
Kovács Zsolt3/4 marATOM egyéni 31019-
Ali Csaba3/4 marATOM egyéni 31035-
Fajtai László3/4 marATOM egyéni 31036-
Ellenberger BarbarabrutálKÖLYÖK6013-
Liptai Szilvia1/2 marATOM Plussz24026-
Ellenberger AttilabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7055-
Tábori Erzsébet10 km felnőtt10016-
Németh Nóra3000m Gyermektáv3010-
Németh NórabrutálKÖLYÖK6020-
Kóti Szabolcs 2000m Gyermektáv2011-
Ivády István3/4 marATOM egyéni 31038-
Horváth Attila1/2 marATOM Plussz24031-
Balogh Bence3000m Gyermektáv3007-
Balogh BencebrutálKÖLYÖK6014-
Horváth Lóci2000m Gyermektáv2013-
Horváth LócibrutálKÖLYÖK6015-
Horváth Olivér600m Gyermektáv 409-
Csereklei MariabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7069-
Morvai GézabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7059-
Békési LászlóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7060-
Tokai GergőbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7061-
Békési LászlóbrutálATOM Light (3+ km)4017-
Takácsné Csór Marianna3/4 marATOM egyéni 31039-
Nagy Imre3/4 marATOM egyéni 31040-
Nagy ImrebrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7062-
Rujder EmilbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7063-
Nős Botond3000m Gyermektáv3008-
Kocza István3/4 marATOM egyéni 31041-
Kocza IstvánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7065-
Nős Dávid2000m Gyermektáv2012-
Nős Dalma3000m Gyermektáv3009-
Nősné Mezey Judit1/3 marATOM (15 km felnőtt)15016-
Keszy Krisztina1/2 marATOM Plussz24027-
Schubert Mária3/4 marATOM egyéni 31042-
Czimmer Éva1/2 marATOM Plussz24030-
Gór Attila3/4 marATOM egyéni 31050-
Potocsnik Károly1/2 marATOM Plussz24028-
Prantner ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7071-
Duzsi Bernadett3/4 marATOM egyéni 31043-
Sziva LászlóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7081-
Major DórabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7070-
Prantner KingabrutálKÖLYÖK6016-
Kovács RolandbrutálKÖLYÖK6017-
Kovács OlivérbrutálKÖLYÖK6018-
Tarjányi Attila3/4 marATOM egyéni 31048-
Czakó Beáta1/3 marATOM (15 km felnőtt)15018-
Dóczi Helga2000m Gyermektáv2014-
Dóczi Barna600m Gyermektáv 410-
Móger Kinga10 km felnőtt10011-
Mázás Kinga10 km felnőtt10012-
Szemes Judit3/4 marATOM egyéni 31049-
Auth Gábor1/2 marATOM Plussz24032-
Dévényi Dalma1/2 marATOM Plussz24033-
Kozmann Mariann1/2 marATOM Plussz24035-
Haag DórabrutálATOM Light (3+ km)4020-
Fekete Gréta1/3 marATOM (15 km felnőtt)15019-
Denkmajer Alexandra1/3 marATOM (15 km felnőtt)15020-
REINICS GÁBOR1/3 marATOM (15 km felnőtt)15021-
Kálmán Gergő2000m Gyermektáv2016-
Varga István3/4 marATOM egyéni 31058-
Kajdócsi Eszter10 km felnőtt10013-
Grósz FerencbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7073-
T Nagy Magdolna3/4 marATOM egyéni 31059-
Kálmán Levente1/3 marATOM (15 km felnőtt)15027-
Kálmán GergőbrutálKÖLYÖK6021-
Magyarósi Anita10 km felnőtt10014-
Mezey Zoltán1/2 marATOM Plussz24036-
Bondor Zsolt1/3 marATOM (15 km felnőtt)15022-
Kaposvári Helga1/3 marATOM (15 km felnőtt)15026-
Kálmán KittibrutálATOM Light (3+ km)4024-
Péti Zoltán1/2 marATOM Plussz24037-
Mezey Dániel600m Gyermektáv 412-
Bondor Emili600m Gyermektáv 413-
Szabó Hella10 km felnőtt10017-
Bondor Donát2000m Gyermektáv2015-
Kálmán RolandbrutálATOM Light (3+ km)4025-
Bondor-Raffer TündebrutálATOM Light (3+ km)4021-
Samai GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7074-
Nős Bálint10 km felnőtt10015-
KOvács KlaudiabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7075-
Molnár Attila1/2 marATOM Plussz24038-
Rigó Zsuzsa5 km felnőtt5008-
Prodán BalázsbrutálKÖLYÖK6022-
Rigó Éva5 km felnőtt5009-
Csörnyei Csabáné1/3 marATOM (15 km felnőtt)15023-
Csörnyei Csaba1/3 marATOM (15 km felnőtt)15024-
Murin RenátabrutálATOM Light (3+ km)4022-
Nyirati ZsoltbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7076-
Jándi-Kovács Krisztina1/3 marATOM (15 km felnőtt)15025-
Metz KrisztinabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7077-
Tőke DorottyabrutálKÖLYÖK6019-
Hahn Ágnes1/2 marATOM Plussz24039-
Nyirati DórabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7080-
Negele Éva10 km felnőtt10020-
Keller Anna3000m Gyermektáv3014-
Makkos Lóránt3/4 marATOM egyéni 31051-
Sabankó Zétény Demeter2000m Gyermektáv2017-
Sabankó Zalán600m Gyermektáv 415-
Frast Lilla3000m Gyermektáv3011-
Frast LillabrutálATOM Light (3+ km)4027-
Frast Medárd3000m Gyermektáv3012-
Frast MedárdbrutálATOM Light (3+ km)4028-
Berta Márton1/3 marATOM (15 km felnőtt)15028-
Németh ViktóriabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7090-
Váradi Zoltán10 km felnőtt10018-
Licker FannibrutálATOM Light (3+ km)4029-
Józsa Mátyás2000m Gyermektáv2018-
Nyesev SzvetlánabrutálKÖLYÖK6023-
Nyesev Szvetlána2000m Gyermektáv2019-
Józsa Gréta3000m Gyermektáv3013-
Józsa Dorina600m Gyermektáv 417-
Gyergyoits Dóra2000m Gyermektáv2020-
Gyergyoits DórabrutálKÖLYÖK6024-
Makkos EnikőbrutálKÖLYÖK6025-
Hornyák Viktória3/4 marATOM egyéni 31052-
Makkos SzabolcsbrutálKÖLYÖK6026-
Makkos EszterbrutálKÖLYÖK6027-
Pálfalvi Adina600m Gyermektáv 418-
Reinics Bálint600m Gyermektáv 419-
Benev NikolettabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7086-
Braun-Gaal Bernadett3/4 marATOM egyéni 31053-
Lampertné Nepp Brigitta1/2 marATOM Plussz24040-
Nyisztor EdinabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7087-
Lampert Jánis10 km felnőtt10019-
Koleszár Ildikó1/3 marATOM (15 km felnőtt)15029-
Tőke Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15030-
Horváthné Egri MargitbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7088-
Prantner GáborbrutálATOM Light (3+ km)4030-
Frics Zoltán5 km felnőtt5010-
Csikesz PéterbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7099-
Szalga BoglárkabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7100-
Léber ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7091-
Balogh Dominik2000m Gyermektáv2021-
SchieferKatalin10 km felnőtt10021-
Ányos Álmos István600m Gyermektáv 420-
Ányos Márton600m Gyermektáv 421-
Ányos József1/3 marATOM (15 km felnőtt)15032-
Sárkány Adrienn3/4 marATOM egyéni 31054-
Sárkány AdriennbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7092-
Kovács AnitabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7093-
Kanizsay Krisztian1/2 marATOM Plussz24045-
Aristotelis Galanis5 km felnőtt5011-
Molnár Attila3/4 marATOM egyéni 31057-
Molnár AttilabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7096-
Simon Zoltán Lajos1/2 marATOM Plussz24041-
Pikler Balázs3/4 marATOM egyéni 31056-
Papp István Tamás1/2 marATOM Plussz24044-
Sári József1/2 marATOM Plussz24042-
Sári JózsefbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7094-
Hőnyi GáborbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7095-
Sipos JuditbrutálATOM Light (3+ km)4031-
Vida AlexandrabrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7097-
Turáni Zoltán3/4 marATOM egyéni 31060-
Joó Péter1/2 marATOM Plussz24043-
Pausch Réka Anna10 km felnőtt10022-
Tóth Szabolcs10 km felnőtt10023-
Andricz Adél Jázmin2000m Gyermektáv2022-
Andricz Adél JázminbrutálKÖLYÖK6028-
Fóris SzilviabrutálATOM Light (3+ km)4033-
Fóris Szilvia5 km felnőtt5012-
Suplicz Ildikó1/3 marATOM (15 km felnőtt)15033-
Szabó AnnabrutálATOM Light (3+ km)4032-
Feil Sarolta2000m Gyermektáv2023-
Velner SándorbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7098-
Jámbor András1/3 marATOM (15 km felnőtt)15034-
Hernádi CsanádbrutálATOM Light (3+ km)4034-
Bodonyi IstvánbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7101-
Boda József1/3 marATOM (15 km felnőtt)15035-
Kovács Erika5 km felnőtt5013-
Sajó LászlóbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7103-
Szabó LajosbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7102-
Rozsnyai Réka5 km felnőtt5014-
Kirch SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7105-
Kacz Márk DáriusbrutálATOM Classic (8+ km) és OCR7104-
Hernádi GrétabrutálKÖLYÖK6029-
Dudás Péter3/4 marATOM egyéni 31061-
Dudás-Szemes Anita3/4 marATOM egyéni 31062-
Dudás Márk2000m Gyermektáv2024-
"Kiscsalàdom részire"10 fős buliváltó34001-
Nem futhattam önállóan3/4 marATOM 3 fős váltó33001-
BULIVÁLTUNK10 fős buliváltó34002-