Az alábbi listában az összes nevezés megtekinthető, melyek pénzügyi teljesítése is megtörtént! Fontos, hogy a lista sorrendje a pénzügyi rendszer feldolgozottsági állapota szerint változhat!

NÉV  NEVEZETT TÁV  RAJTSZÁM  HELYEZÉS  IDŐ  ATOM100 (km) 
Tabajdi József Nándor3/4 marATOM egyéni 31001
Illés Csaba1/2 marATOM Plussz24001
Kovács ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km)7001
Latchis KorinnabrutálATOM Classic (8+ km)7003
Hakszer Erika1/3 marATOM (15 km felnőtt)15018
Szabó Norbert3/4 marATOM egyéni 31015
Hámori Ernő5 km felnőtt5001
Hámori ErnőbrutálATOM Light (3+ km)4001
Mészáros Zoltán3/4 marATOM egyéni 31010
Mészáros ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km)7002
Omai Kata2000m Gyermektáv2001
Éberling Lili600m Gyermektáv 401
Paulics KatalinbrutálATOM Classic (8+ km)7004
Éberling Hanna2000m Gyermektáv2002
Paulics Katalin1/3 marATOM (15 km felnőtt)15002
Dominics Linda1/3 marATOM (15 km felnőtt)15001
Omai Barnabás2000m Gyermektáv2003
Omai Péter10 km felnőtt10001
Gembolya Gergő600m Gyermektáv 411
Kálmán Gergő3000m Gyermektáv3001
Kálmán GergőbrutálKÖLYÖK6001
Kálmán KittibrutálATOM Classic (8+ km)7005
Nikl ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km)7006
Szedlák BálintbrutálATOM Classic (8+ km)7008
Szedlák Bálint1/2 marATOM Plussz24002
Kálmán Levente1/3 marATOM (15 km felnőtt)15003
Laszlóczki László1/3 marATOM (15 km felnőtt)15004
Török Attila3/4 marATOM egyéni 31002
Kuczkó Róbert3/4 marATOM egyéni 31004
Androvics GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7009
Kuczkó Nikolett1/3 marATOM (15 km felnőtt)15005
Kuczkó RóbertbrutálATOM Classic (8+ km)7010
Kirch SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7012
Nyisztor Zente BotondbrutálKÖLYÖK6002
Nyisztor EdinabrutálATOM Classic (8+ km)7011
Tóth VincebrutálATOM Light (3+ km)4002
Balogh CsababrutálATOM Light (3+ km)4003
Tóth GergőbrutálATOM Light (3+ km)4004
Balogh Csaba1/3 marATOM (15 km felnőtt)15013
Tóth OlgabrutálATOM Classic (8+ km)7013
Felföldi MátébrutálATOM Classic (8+ km)7014
Fehér Lajos1/3 marATOM (15 km felnőtt)15006
Németh MariannabrutálATOM Classic (8+ km)7015
Kovács AnitabrutálATOM Classic (8+ km)7016
Kovács Anita10 km felnőtt10003
Fodor IstvánbrutálATOM Classic (8+ km)7017
Nagy ÉvabrutálATOM Classic (8+ km)7018
Feil István1/2 marATOM Plussz24003
Soltész János1/3 marATOM (15 km felnőtt)15007
Horváth TamásbrutálATOM Classic (8+ km)7019
Csernyik SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7021
Nagy TamásbrutálATOM Classic (8+ km)7020
Kirch DávidbrutálATOM Classic (8+ km)7022
Kelemenné Kun ÁgnesbrutálATOM Light (3+ km)4005
Siklódi Enikő3/4 marATOM egyéni 31005
Frast Medárd5 km felnőtt5020
Frast MedárdbrutálATOM Light (3+ km)4006
Szedlák Patrícia600m Gyermektáv 402
Szedlák Márk2000m Gyermektáv2004
Braun BendebrutálKÖLYÖK6003
Braun-Gaál Bernadett10 km felnőtt10004
Nagy Milán AttilabrutálATOM Light (3+ km)4007
Braun-Gaál BernadettbrutálATOM Classic (8+ km)7023
Nagy Milán Attila3/4 marATOM egyéni 31006
Braun SárabrutálKÖLYÖK6004
Karácsonyi BalázsbrutálATOM Light (3+ km)4008
Karácsonyi Balázs10 km felnőtt10005
Péti Tamás1/3 marATOM (15 km felnőtt)15008
Benedeczki Ferenc10 km felnőtt10008
Péti Anna5 km felnőtt5002
DÓCZI SZILÁRDbrutálATOM Classic (8+ km)7024
Rácz Norbert3/4 marATOM egyéni 31007
Friedl JánosbrutálATOM Classic (8+ km)7025
Nagy Péter3/4 marATOM egyéni 31008
Nagy Nimród2000m Gyermektáv2005
Nagy NimródbrutálKÖLYÖK6006
Nagy HunorbrutálKÖLYÖK6007
Nagy Hunor2000m Gyermektáv2006
Nagy Magor600m Gyermektáv 404
Sira Krisztina1/2 marATOM Plussz24004
Sira Sándor5 km felnőtt5003
Sitkei GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7026
Kaluz Ákos Bertalan3/4 marATOM egyéni 31009
Kiss Zsolt1/3 marATOM (15 km felnőtt)15009
Vlocskó BálintbrutálATOM Classic (8+ km)7027
Varga Szabolcs3000m Gyermektáv3002
Varga SzabolcsbrutálATOM Light (3+ km)4009
Magyar István1/2 marATOM Plussz24005
Dudás Krisztián1/2 marATOM Plussz24006
Horváth-Major KrisztinabrutálATOM Classic (8+ km)7028
Horváth DánielbrutálATOM Classic (8+ km)7029
Kovács AnitabrutálATOM Classic (8+ km)7030
Kirschner DávidbrutálKÖLYÖK6008
Balogh BencebrutálATOM Light (3+ km)4010
Ellenberger AttilabrutálATOM Classic (8+ km)7032
Griezer FannibrutálATOM Classic (8+ km)7033
Ellenberger BarbarabrutálKÖLYÖK6009
Nagy László MiklósbrutálATOM Classic (8+ km)7034
Gorján AndreabrutálATOM Classic (8+ km)7035
Gorján CsababrutálATOM Classic (8+ km)7036
Pap MarcellbrutálATOM Classic (8+ km)7037
Péti Zoltán1/2 marATOM Plussz24009
Molnár AttilabrutálATOM Classic (8+ km)7038
Németh Liza600m Gyermektáv 405
Knipl AndorbrutálATOM Classic (8+ km)7053
Liptai LászlóbrutálATOM Classic (8+ km)7039
Liptai ÁkosbrutálKÖLYÖK6010
Kordás ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km)7040
Czifra EszterbrutálATOM Classic (8+ km)7041
Czifra SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7042
Békési Rebeka ViktóriabrutálATOM Classic (8+ km)7043
Illés JuditbrutálATOM Light (3+ km)4011
Bondor ZsoltbrutálATOM Classic (8+ km)7044
Bondor-Raffer TündebrutálATOM Classic (8+ km)7045
Mráz IstvánbrutálATOM Light (3+ km)4012
Mráz BencebrutálATOM Classic (8+ km)7047
Mráz DórabrutálATOM Light (3+ km)4013
Lovas TiborbrutálATOM Classic (8+ km)7048
Fajtai László3/4 marATOM egyéni 31011
Kőhalmi Krisztián1/3 marATOM (15 km felnőtt)15010
Komjáti JánosbrutálATOM Classic (8+ km)7049
Fritz SzabinabrutálATOM Light (3+ km)4014
Fritz Szabina5 km felnőtt5004
Kálmánné Valki Diána5 km felnőtt5005
Móger Kinga10 km felnőtt10006
Orbán LászlóbrutálKÖLYÖK6011
Kovácsovics Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15011
Kovácsovics PéterbrutálATOM Classic (8+ km)7050
Dani NándorbrutálATOM Classic (8+ km)7051
Egervári Csaba1/3 marATOM (15 km felnőtt)15012
Vida ZsuzsannabrutálATOM Classic (8+ km)7063
Kovács-Szabó AnitabrutálATOM Classic (8+ km)7052
Jágri István CsaabrutálATOM Classic (8+ km)7054
Farkas VeronikabrutálATOM Classic (8+ km)7055
Sajó LászlóbrutálATOM Classic (8+ km)7056
Sajó László10 km felnőtt10007
Hegedüs DórabrutálATOM Classic (8+ km)7057
Grósz BalázsbrutálATOM Classic (8+ km)7058
Molnár János1/2 marATOM Plussz24010
Lippai Beáta1/2 marATOM Plussz24011
Lippai BeátabrutálATOM Classic (8+ km)7059
Nagy Attila1/2 marATOM Plussz24012
Nagy AttilabrutálATOM Classic (8+ km)7060
Michl BalázsbrutálATOM Classic (8+ km)7061
Rikli BarnabásbrutálATOM Light (3+ km)4015
Rikli BalázsbrutálKÖLYÖK6012
Rikli Balázs2000m Gyermektáv2008
Rikli Dániel2000m Gyermektáv2009
Békési LászlóbrutálATOM Light (3+ km)4016
Kolozsi Erzsébet3/4 marATOM egyéni 31014
Dallos Petra2000m Gyermektáv2010
Gorza István3/4 marATOM egyéni 31016
Kuritár Zoltán3/4 marATOM egyéni 31017
Nyers RamónabrutálATOM Light (3+ km)4017
Sipos Sándor3/4 marATOM egyéni 31018
Kovács Attila Csaba3/4 marATOM egyéni 31019
Szűcs Gergő5 km felnőtt5006
Bergerné Ambrózy Mária10 km felnőtt10009
Gorján ReginabrutálATOM Light (3+ km)4018
Gorján GerdabrutálKÖLYÖK6013
Nős Dávid2000m Gyermektáv2011
Nős DávidbrutálKÖLYÖK6014
Nős Dalma3000m Gyermektáv3003
Nős DalmabrutálATOM Light (3+ km)4019
Nős Botond5 km felnőtt5007
Nős Bálint10 km felnőtt10010
Nősné Mezey Judit10 km felnőtt10011
Tőke DorottyabrutálKÖLYÖK6019
Szentmiklóssy Barnabás3/4 marATOM egyéni 31020
Nős BotondbrutálATOM Light (3+ km)4020
Major DórabrutálATOM Classic (8+ km)7079
Csapó-Kun Réka5 km felnőtt5008
Csapó-Kun RékabrutálATOM Light (3+ km)4021
Csapó-Kun Petra2000m Gyermektáv2012
Csapó-Kun PetrabrutálKÖLYÖK6015
Adorján Angéla5 km felnőtt5009
Papp szabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7064
Frast LillabrutálATOM Light (3+ km)4022
Frast Lilla5 km felnőtt5021
Dóczi Barna2000m Gyermektáv2013
Biró-Sütő Tünde10 km felnőtt10012
Biró-Sütő TündebrutálATOM Light (3+ km)4023
Lipták László10 km felnőtt10013
Králl Balázs3/4 marATOM egyéni 31021
Kasellák AndreabrutálATOM Classic (8+ km)7065
Fekete György SzabolcsbrutálATOM Light (3+ km)4024
Kozsán Rafael5 km felnőtt5010
Szeiman Emili2000m Gyermektáv2014
Bálint MelindabrutálATOM Classic (8+ km)7066
Czimmer Éva1/3 marATOM (15 km felnőtt)15014
Kiszl Luca3000m Gyermektáv3004
Kiszl LucabrutálKÖLYÖK6016
Kiszl VirágbrutálATOM Light (3+ km)4025
Kóti Blanka2000m Gyermektáv2015
Kóti BlankabrutálKÖLYÖK6017
Balom Tamás5 km felnőtt5011
Szűcs Dávid5 km felnőtt5012
Szemes Judit10 km felnőtt10014
Biró Csaba10 km felnőtt10015
Biró CsababrutálATOM Light (3+ km)4026
Biró Áron600m Gyermektáv 406
Biró Emma600m Gyermektáv 407
Mónus ÉvabrutálATOM Classic (8+ km)7068
Baán BalázsbrutálATOM Classic (8+ km)7071
Dávid Kitti5 km felnőtt5014
Morvai GézabrutálATOM Light (3+ km)4030
Lestár FerencbrutálATOM Light (3+ km)4029
Tőke Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15015
Blága CsengebrutálATOM Classic (8+ km)7069
Blágáné Debreczeni EmesebrutálATOM Classic (8+ km)7070
Kiss MátébrutálATOM Classic (8+ km)7072
Gábor György1/3 marATOM (15 km felnőtt)15019
Gábor GyörgybrutálATOM Classic (8+ km)7080
Stanitz Bernadett1/2 marATOM Plussz24013
Szegedi VivienbrutálATOM Classic (8+ km)7073
Koltai Dániel3/4 marATOM egyéni 31022
Kém ZsuzsannabrutálATOM Light (3+ km)4027
Kém Zsuzsanna5 km felnőtt5015
Koltai DánielbrutálATOM Classic (8+ km)7074
Horváth RékabrutálKÖLYÖK6020
Kovács Ferenc ZsoltbrutálATOM Light (3+ km)4028
Kovács Ferenc Zsolt5 km felnőtt5016
Varga Tamara5 km felnőtt5019
Blága CsongorbrutálATOM Classic (8+ km)7075
Mácsik Balázs2000m Gyermektáv2016
Lizardi Martin1/3 marATOM (15 km felnőtt)15016
Istenes György1/3 marATOM (15 km felnőtt)15017
Istenes GyörgybrutálATOM Classic (8+ km)7076
Kovács Zoltán10 km felnőtt10016
Wolf Izabella600m Gyermektáv 408
Blága CsababrutálATOM Classic (8+ km)7078
Mezősi LúciabrutálATOM Classic (8+ km)7077
Gerő KrisztiánbrutálATOM Light (3+ km)4032
Varga BarnabásbrutálATOM Light (3+ km)4031
Varga Barnabás5 km felnőtt5017
Józsa Gréta3000m Gyermektáv3006
Józsáné Király Zsófia10 km felnőtt10017
Józsa Gábor5 km felnőtt5018
Józsa Gábor10 km felnőtt10018
Józsa Mátyás2000m Gyermektáv2017
Józsa Dorina2000m Gyermektáv2018
Nagyné Papp Tímea10 km felnőtt10019
Nagy Bence600m Gyermektáv 409
Nagy Ábel600m Gyermektáv 410
Kis János10 km felnőtt10020
Kolozsi Zoltán10 km felnőtt10022
Kolozsi ZoltánbrutálATOM Light (3+ km)4033
Kaczné Dömötör ÉvabrutálATOM Light (3+ km)4034
Kacz DávidbrutálATOM Light (3+ km)4035
Kacz Márk DáriusbrutálATOM Classic (8+ km)7081
Wolfné Hambrik-Csorvásy Helga5 km felnőtt5022
Wolf EszterbrutálATOM Light (3+ km)4036
Szedlák MárkbrutálKÖLYÖK6021
Ifj. Csáki Zoltán600m Gyermektáv 413
Balog Edina10 km felnőtt10021
Orosz CsababrutálATOM Classic (8+ km)7082
Orosz BencebrutálKÖLYÖK6022
Orosz Bence2000m Gyermektáv2019
Orosz Blanka2000m Gyermektáv2020
Jakabné Tóth Tímea5 km felnőtt5023
Baranyi Andrea10 km felnőtt10023
Jelusics Bettina3000m Gyermektáv3007
Jelusics Balázs2000m Gyermektáv2021
Jelusics János2000m Gyermektáv2022
Kovács Ágnes Éva5 km felnőtt5024
Demkó GergelybrutálATOM Classic (8+ km)7083
Várhegyi Attila1/3 marATOM (15 km felnőtt)15020
Varhegyi Dóra600m Gyermektáv 412
Várhegyi Anna2000m Gyermektáv2023
Szabó Helén5 km felnőtt5025
Oszvald Edit3/4 marATOM egyéni 31023
Csóka Zoltán3/4 marATOM egyéni 31024
Puchné dr. Berta Blanka Piroska1/3 marATOM (15 km felnőtt)15021
Tóth Emese Réka1/3 marATOM (15 km felnőtt)15022
Puch Zoltán1/3 marATOM (15 km felnőtt)15023
Wiesz Csilla Eleonóra1/2 marATOM Plussz24014
Wiesz Csilla EleonórabrutálATOM Classic (8+ km)7085
Merits-Kotetskaia NataliabrutálATOM Classic (8+ km)7086
Orosz Zoltán1/2 marATOM Plussz24015
Kacz DebórabrutálATOM Light (3+ km)4037
Kajdócsi Eszter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15024
Mezey Dániel600m Gyermektáv 414
Laukó ÁkosbrutálATOM Classic (8+ km)7087
Weisz JankabrutálKÖLYÖK6023
Weisz JúliabrutálKÖLYÖK6024
Mezey Zoltan10 km felnőtt10024
Vasi Csaba10 km felnőtt10025
Vasi CsababrutálATOM Classic (8+ km)7088
Balogh Csaba1/2 marATOM Plussz24016
Körösztös Rozália3/4 marATOM egyéni 31025
Horváth János3/4 marATOM egyéni 31026
Szabó Lajos5 km felnőtt5026
Szabó LajosbrutálATOM Classic (8+ km)7090
Timár Tímea10 km felnőtt10026
Antal GyőzőbrutálATOM Light (3+ km)4038
Dr. Sas Yvette5 km felnőtt5027
Tóth Róbert3/4 marATOM egyéni 31027
Jilling GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7091
Rátkai MátébrutálATOM Classic (8+ km)7092
Reisch JózsefbrutálATOM Classic (8+ km)7093
Rácz István10 km felnőtt10027
Varga László3/4 marATOM egyéni 31028
Kis-Klippel Mónika10 km felnőtt10028
Horváth ÁkosbrutálATOM Classic (8+ km)7094
Krajcsovics BencebrutálATOM Light (3+ km)4039
Krajcsovics PannabrutálKÖLYÖK6025
Krajcsovics LucabrutálKÖLYÖK6026
Géczi Ádám3/4 marATOM egyéni 31029
Haypál Orsolya3/4 marATOM egyéni 31030
Aschenbrenner Zsolti1/2 marATOM Plussz24017
Kovács RolandbrutálKÖLYÖK6027
Kovács OlivérbrutálATOM Light (3+ km)4040
Bakos Mihály Márk3000m Gyermektáv3009
Tóth Fruzsina600m Gyermektáv 415
Simkó LilibrutálATOM Classic (8+ km)7095
Simko LiviabrutálATOM Classic (8+ km)7096
Simkó ZoltánbrutálATOM Classic (8+ km)7097
Vojnár DánielbrutálATOM Classic (8+ km)7098
Petrőcz MilánbrutálATOM Classic (8+ km)7099
Lanter SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7100
Csincsig CsababrutálATOM Classic (8+ km)7101
Cserna JuditbrutálATOM Classic (8+ km)7102
Cserna András MátébrutálATOM Classic (8+ km)7103
Cserna AndrásbrutálATOM Classic (8+ km)7104
Cserna LeventebrutálATOM Classic (8+ km)7106
Dorogi MarcellbrutálKÖLYÖK6028
Fritz DánielbrutálKÖLYÖK6029
Fritz GergelybrutálKÖLYÖK6030
Puch Annabella600m Gyermektáv 416
Oláh György3/4 marATOM egyéni 31032
Oláh GyörgybrutálATOM Classic (8+ km)7110
Hargitai BarnabásbrutálATOM Light (3+ km)4041
Nyesev SzvetlánabrutálKÖLYÖK6031
Gyergyovits DórabrutálKÖLYÖK6032
Gyergyovits Dóra3000m Gyermektáv3010
Nyesev Szvetlána3000m Gyermektáv3011
Sziebert GrétabrutálATOM Light (3+ km)4042
Sziebert LillabrutálATOM Light (3+ km)4043
Sziebert György1/2 marATOM Plussz24018
Sziebert GyörgybrutálATOM Classic (8+ km)7107
Hermán Gábor3/4 marATOM egyéni 31031
Hermán GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7108
Antal Dóra Andrea1/3 marATOM (15 km felnőtt)15027
Szilagyi Gabor1/2 marATOM Plussz24019
Raffay RolandbrutálATOM Classic (8+ km)7109
Szabó LucabrutálATOM Classic (8+ km)7111
Kaszó DorkabrutálATOM Classic (8+ km)7113
Asztalos Fanni2000m Gyermektáv2025
Anderkó Lotti2000m Gyermektáv2026
Anderkó BencebrutálATOM Light (3+ km)4044
Bőhm JázminbrutálKÖLYÖK6033
Bőhm Noa600m Gyermektáv 417
Dudás Péter3/4 marATOM egyéni 31034
Dudás Márk3000m Gyermektáv3012
Joó Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15028
Rozsnyai Réka10 km felnőtt10029
Bártfainé Maráz Erika5 km felnőtt5028
Dudás György5 km felnőtt5029
Takács Ferenc5 km felnőtt5030
Dobos OrsibrutálATOM Classic (8+ km)7114
Danka TivadarbrutálATOM Classic (8+ km)7115
Máhonfai Szilvia5 km felnőtt5031
Nikoletta Gregor-VargabrutálATOM Classic (8+ km)7117
Villcsek-Varga NoémibrutálATOM Classic (8+ km)7120
Wéber Milán5 km felnőtt5032
Benkő NorbertbrutálATOM Classic (8+ km)7116
Dr. Horváth PéterbrutálATOM Classic (8+ km)7119
Bódis NoémibrutálATOM Classic (8+ km)7118
Széll Zsófia600m Gyermektáv 418
Kubatov Klára3/4 marATOM egyéni 31035
Bársony Balázs1/3 marATOM (15 km felnőtt)15031
Szebeni Zsolt3/4 marATOM egyéni 31036
Heinczinger Zorán3/4 marATOM egyéni 31037
Kiss Dávid3/4 marATOM egyéni 31038
Egervári Annamária1/3 marATOM (15 km felnőtt)15032
Egervári AnnamáriabrutálATOM Light (3+ km)4045
Pécsi EvelinbrutálATOM Light (3+ km)4046
Szilasi Árpád3/4 marATOM egyéni 31039
Krausz István3/4 marATOM egyéni 31040
Markovics ZalánbrutálKÖLYÖK6034
Markovics Tamás1/3 marATOM (15 km felnőtt)15033
Görbedi Alexa3/4 marATOM egyéni 31041
Sabankó Zalán2000m Gyermektáv2027
Sabankó Zétény Demeter2000m Gyermektáv2028
Sabankó Zénó600m Gyermektáv 419
Heincz Sándor3/4 marATOM egyéni 31042
György András1/3 marATOM (15 km felnőtt)15034
Nagy László Miklós2000m Gyermektáv2029
Straubinger SzabolcsbrutálATOM Classic (8+ km)7123
Széllné dr. Bocsor Zsófia5 km felnőtt5033
Sáfrány Gábor3/4 marATOM egyéni 31043
Sisak Balázs1/2 marATOM Plussz24020
Sisak Bence3000m Gyermektáv3013
Sisak András2000m Gyermektáv2030
Sisak Dorka600m Gyermektáv 420
Mosonyi FerencbrutálATOM Classic (8+ km)7124
Hernádi CsanádbrutálATOM Light (3+ km)4047
Kovács János10 km felnőtt10030
Kovács Balázs600m Gyermektáv 421
Udvari Ádám LászlóbrutálATOM Classic (8+ km)7126
Németh Luca600m Gyermektáv 422
Németh GergőbrutálKÖLYÖK6035
Németh Gergő2000m Gyermektáv2031
Sári József1/2 marATOM Plussz24022
Sári JózsefbrutálATOM Classic (8+ km)7127
Koczák Csenge2000m Gyermektáv2032
Ferge László5 km felnőtt5034
Ferge RichárdbrutálATOM Light (3+ km)4048
Linka ZójabrutálATOM Light (3+ km)4049
Csizmadia NórabrutálATOM Light (3+ km)4050
Vas Eszter5 km felnőtt5039
Szabó SebetyénbrutálKÖLYÖK6036
Szabó AngélabrutálKÖLYÖK6037
Jobbágy Gyuláné5 km felnőtt5035
C. Szabó István1/3 marATOM (15 km felnőtt)15035
C. Szabőné Kocsiczki Ilona1/3 marATOM (15 km felnőtt)15036
Jobbágy Gyula1/3 marATOM (15 km felnőtt)15037
Dékány MihálybrutálATOM Classic (8+ km)7128
Simon BencebrutálATOM Classic (8+ km)7129
Kollár Andrea1/3 marATOM (15 km felnőtt)15038
Blatt Virgil3/4 marATOM egyéni 31044
Fitt Máté ÁdámbrutálATOM Classic (8+ km)7130
Hajnady Gyorgyne1/3 marATOM (15 km felnőtt)15039
Illés EndrebrutálATOM Classic (8+ km)7131
Kiss-Prantner Krisztina10 km felnőtt10039
Vámos Gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15040
Martyin LászlóbrutálATOM Classic (8+ km)7132
C. Szabo Bence1/3 marATOM (15 km felnőtt)15041
kalmár andor10 km felnőtt10038
Kalmár Appelt ÁronbrutálKÖLYÖK6038
Tóth Zoltán Róbert10 km felnőtt10032
Németh Andrea10 km felnőtt10040
Kocza István3/4 marATOM egyéni 31045
Kocza IstvánbrutálATOM Classic (8+ km)7133
Varga Gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15042
Kocsner Gábor1/2 marATOM Plussz24023
Jobbágy CsababrutálATOM Light (3+ km)4051
Jobbágy Csaba10 km felnőtt10033
Kókai Flóra Dóra3/4 marATOM egyéni 31046
Sima Éva10 km felnőtt10034
Bogos Bettina1/2 marATOM Plussz24024
Gerberich TamásbrutálATOM Light (3+ km)4052
Dr. Szabó János1/2 marATOM Plussz24025
Jobbágy NoémibrutálATOM Light (3+ km)4058
Fazekas Mihály10 km felnőtt10037
Honti Sándor5 km felnőtt5036
Taba RebekabrutálATOM Light (3+ km)4053
Ágota András3/4 marATOM egyéni 31047
Kern BencebrutálATOM Classic (8+ km)7142
Szél Dorina600m Gyermektáv 423
Szél Laura600m Gyermektáv 424
Berta Márton1/3 marATOM (15 km felnőtt)15043
Dr. Szebényi Roland5 km felnőtt5037
Török Ági1/2 marATOM Plussz24026
Baksay Adrienn5 km felnőtt5038
Jávor BencebrutálATOM Light (3+ km)4054
Hauzman JánosbrutálATOM Classic (8+ km)7134
Domonkos TamásbrutálATOM Classic (8+ km)7135
Domonkos BenedekbrutálATOM Classic (8+ km)7136
Németh Norbert1/2 marATOM Plussz24029
Németh NorbertbrutálATOM Classic (8+ km)7138
Benkő Zsombor600m Gyermektáv 425
Szántó DávidbrutálATOM Light (3+ km)4061
Valki AndreabrutálATOM Classic (8+ km)7148
Tamási-Schwarcz Krisztián2000m Gyermektáv2033
Havas Zsolt3/4 marATOM egyéni 31048
Diósi József1/2 marATOM Plussz24027
Tatár PéterbrutálATOM Classic (8+ km)7137
Kovács DávidbrutálATOM Classic (8+ km)7140
Pados Róbert Béla1/2 marATOM Plussz24028
Péter SzántóbrutálATOM Classic (8+ km)7156
Tábori Erzsébet10 km felnőtt10035
Németh István10 km felnőtt10036
Németh NórabrutálATOM Light (3+ km)4056
Dávid MartinbrutálATOM Classic (8+ km)7139
Benkő Réka5 km felnőtt5040
Benkő RékabrutálATOM Light (3+ km)4057
Schiefer Gréta3000m Gyermektáv3015
Aradi Tamás10 km felnőtt10049
Keresztes Erik2000m Gyermektáv2034
Dr Zách László3/4 marATOM egyéni 31051
Mária Eszes5 km felnőtt5050
Mária EszesbrutálATOM Light (3+ km)4073
Nyirati ZsoltbrutálATOM Classic (8+ km)7141
Wahl RóbertbrutálATOM Light (3+ km)4059
Sebők DiánabrutálATOM Classic (8+ km)7149
Aradi Bence10 km felnőtt10051
Aradi BencebrutálATOM Classic (8+ km)7160
Szegedi GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7143
Fábián Lujza3000m Gyermektáv3016
Hahn Máriusz10 km felnőtt10050
Hahn MáriuszbrutálATOM Classic (8+ km)7159
Dóczi AnnabrutálKÖLYÖK6039
Szánóczki Dóra5 km felnőtt5041
Schmidt GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7144
Schmidt AndorbrutálATOM Light (3+ km)4060
Bedecs Eszter3000m Gyermektáv3017
Borsi Hanna5 km felnőtt5045
Prókai Boglárka5 km felnőtt5043
Prókai Panni3000m Gyermektáv3018
Prókai Máté2000m Gyermektáv2035
Csomós Rita10 km felnőtt10041
Tóth Árpád10 km felnőtt10042
Bognár BotondbrutálKÖLYÖK6040
Csernyakhovszkij Alekszej1/3 marATOM (15 km felnőtt)15044
Mácsik Balázs BendebrutálATOM Light (3+ km)4071
Mácsik Balázs Bende3000m Gyermektáv3028
Mácsik Andor2000m Gyermektáv2036
Klenk BotondbrutálATOM Classic (8+ km)7146
Rácz RichárdbrutálATOM Classic (8+ km)7147
Istlstekker Boglárka3000m Gyermektáv3019
Ódor Kamilla Zsófi3000m Gyermektáv3020
Istlstekker Benett600m Gyermektáv 426
Ódor Laura Lotti5 km felnőtt5044
Szabó Eszter Sára3000m Gyermektáv3021
Ács MírabrutálATOM Light (3+ km)4062
Erdős Ágnes3/4 marATOM egyéni 31049
Pupp Zsuzsanna3/4 marATOM egyéni 31050
Ács Míra3000m Gyermektáv3023
Evgeny Shulima1/2 marATOM Plussz24030
Vájer Attila1/2 marATOM Plussz24031
Istlstekker TiborbrutálATOM Classic (8+ km)7150
Hingl Enikő3000m Gyermektáv3022
Hingl PéterbrutálKÖLYÖK6041
Hingl MártonbrutálKÖLYÖK6042
Kirschner DorkabrutálKÖLYÖK6043
Éger Bence600m Gyermektáv 427
Molnár ÁkosbrutálATOM Light (3+ km)4063
Molnár ÁdámbrutálKÖLYÖK6044
Farkas Donát2000m Gyermektáv2037
Flaisz RobinbrutálKÖLYÖK6045
mucsi emesebrutálATOM Light (3+ km)4064
Csőgör PéterbrutálATOM Classic (8+ km)7157
Sidló Joseph2000m Gyermektáv2038
Horváth KamillabrutálATOM Classic (8+ km)7153
Angyal Klára10 km felnőtt10043
Szebeniné Orsányi Beatrix5 km felnőtt5046
Aradi ZéténybrutálATOM Light (3+ km)4065
Vaderna Péter1/3 marATOM (15 km felnőtt)15045
Straubinger Márta10 km felnőtt10044
Dömötör OrsolyabrutálATOM Classic (8+ km)7152
Kovács BiankabrutálATOM Classic (8+ km)7151
Zámbó CsanádbrutálATOM Classic (8+ km)7154
Pálszabó LeventebrutálATOM Light (3+ km)4066
Gulyás Míra3000m Gyermektáv3024
Borisov EvgeniybrutálATOM Classic (8+ km)7161
Bán Zoltán1/3 marATOM (15 km felnőtt)15046
Németh GergőbrutálKÖLYÖK6046
dr. Soós László5 km felnőtt5047
Rosta Gergő PéterbrutálATOM Light (3+ km)4084
Varga Lászloné5 km felnőtt5049
Petrik RichárdbrutálATOM Light (3+ km)4072
Varga NorinabrutálKÖLYÖK6047
Mészáros Attila10 km felnőtt10069
Proskurina Varvara10 km felnőtt10045
KRAHEL MIKALAI1/3 marATOM (15 km felnőtt)15047
Lendvay ZoébrutálATOM Light (3+ km)4067
Lendvay PéterbrutálATOM Classic (8+ km)7155
Csőgör BrigittabrutálATOM Light (3+ km)4068
Brunner Róbert3/4 marATOM egyéni 31052
Jankovics Ábel Mátyás2000m Gyermektáv2040
Kindl Szonja3000m Gyermektáv3025
Gál Zsolt5 km felnőtt5048
Martincsek Flórián2000m Gyermektáv2039
Horváth KárolybrutálATOM Classic (8+ km)7162
Kovács Gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15048
Jankovics Ábel MátyásbrutálKÖLYÖK6048
Hornyánszki Christiane3/4 marATOM egyéni 31053
Tandi Krisztina3000m Gyermektáv3026
Kovács-Pirgi Dóra10 km felnőtt10047
Kovács Zoltán10 km felnőtt10048
Árki Jázmin3000m Gyermektáv3027
Dócziné Pravetz AnnabrutálATOM Light (3+ km)4069
Török ÁgibrutálATOM Light (3+ km)4070
Vas Fanni600m Gyermektáv 429
Krausz KornélbrutálATOM Classic (8+ km)7158
Peti Ákos10 km felnőtt10052
Gyuricza BencebrutálATOM Classic (8+ km)7163
Kónya-Simon Gergő600m Gyermektáv 430
Buglyó JankabrutálATOM Light (3+ km)4074
Zoltán SimonbrutálATOM Classic (8+ km)7168
Nagyné Barta GabriellabrutálATOM Light (3+ km)4075
Nagy Gábor LászlóbrutálATOM Classic (8+ km)7164
Nagy Henrik GyörgybrutálATOM Light (3+ km)4076
Nagy Roland LászlóbrutálATOM Light (3+ km)4077
Bognár Izabella DinabrutálKÖLYÖK6049
Sándor Gabriella1/3 marATOM (15 km felnőtt)15049
Sándor GabriellabrutálATOM Classic (8+ km)7166
Ignits Márta5 km felnőtt5051
Lakatos ÁgnesbrutálATOM Classic (8+ km)7165
Dr Pesthy Endre1/2 marATOM Plussz24034
Schmidt ZsomborbrutálATOM Light (3+ km)4078
Hanol LucabrutálKÖLYÖK6050
Farkas MátébrutálATOM Classic (8+ km)7167
Szántó EmmabrutálKÖLYÖK6051
Brunner ImrebrutálATOM Light (3+ km)4083
Drubits KírabrutálATOM Light (3+ km)4079
Miskolczi VirágbrutálATOM Light (3+ km)4085
Pelle ZsófiabrutálATOM Light (3+ km)4080
Wallner Adrienn1/3 marATOM (15 km felnőtt)15050
Gajdos MártonbrutálATOM Light (3+ km)4081
Török Enikő2000m Gyermektáv2041
Palencsár DávidbrutálATOM Light (3+ km)4082
Bognár Elizabet Anna600m Gyermektáv 431
Gipsz Jakab1/3 marATOM (15 km felnőtt)15051
Bognár Izabella Dina2000m Gyermektáv2042
Jelencsik Dominik2000m Gyermektáv2048
Koleszár KittibrutálATOM Light (3+ km)4086
Körmöczi Zorka600m Gyermektáv 432
Lisztmajer Liza600m Gyermektáv 433
Baksa Sámuel600m Gyermektáv 439
Sabanko Demeter5 km felnőtt5053
Ignits Éva5 km felnőtt5052
Vesza Áron2000m Gyermektáv2043
Udvari Ádám5 km felnőtt5055
Kiss Norbert10 km felnőtt10054
Füredi Sára5 km felnőtt5054
Fábián László5 km felnőtt5057
Bottyán Attila5 km felnőtt5056
Pálfalvi Adina600m Gyermektáv 441
Major Kinga3000m Gyermektáv3029
Schmicberger Sörös Julianna5 km felnőtt5059
Pumerschein Mirkó600m Gyermektáv 440
Kern Lóránt600m Gyermektáv 434
Petrovics István5 km felnőtt5058
Mihálovics BálintbrutálKÖLYÖK6052
Kiss Péter600m Gyermektáv 435
Rajk Noel2000m Gyermektáv2044
Kiss Lelle600m Gyermektáv 436
Faller Gábor10 km felnőtt10053
Mihálovics KristófbrutálATOM Light (3+ km)4087
Pálfalvi AdinabrutálKÖLYÖK6057
Magyar JánosbrutálATOM Classic (8+ km)7169
Jantyik Milos600m Gyermektáv 437
Jantyik MilosbrutálKÖLYÖK6053
Magyar-Jankovics Rebeka2000m Gyermektáv2046
Hegedűs Ádám2000m Gyermektáv2045
Izsák Simon3000m Gyermektáv3030
Izsák SimonbrutálKÖLYÖK6054
Magyar-Jankovics Damian600m Gyermektáv 438
Kunner Zsombor2000m Gyermektáv2047
Staub Réka2000m Gyermektáv2051
Vajna CsongorbrutálKÖLYÖK6055
Staub Máté2000m Gyermektáv2050
Schaffer MiksabrutálKÖLYÖK6056
Staub MelindabrutálATOM Light (3+ km)4088
Hőnyi GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7170
Somodi Barnabás2000m Gyermektáv2049
Ludányi Sára Borbála2000m Gyermektáv2052
Pálfalvi Elena600m Gyermektáv 442
Hesz Bence600m Gyermektáv 443
Lengyel Rajmund TamásbrutálKÖLYÖK6058
Háhn Zalán2000m Gyermektáv2053
Szabados Gergő10 km felnőtt10055
Háhn Márton2000m Gyermektáv2054
Fodor-Würzel mira2000m Gyermektáv2055
Kiss CsababrutálATOM Light (3+ km)4089
Pach Márk600m Gyermektáv 444
Bíró Botond3000m Gyermektáv3031
Asztalos Lara600m Gyermektáv 445
Görgög Jázmin Lujza3000m Gyermektáv3032
Lacza András1/2 marATOM Plussz24035
Csötönyi NórabrutálATOM Light (3+ km)4090
Csötönyi BálintbrutálKÖLYÖK6059
Jávor CsengebrutálKÖLYÖK6060
Szolár Kata10 km felnőtt10057
Fodor István10 km felnőtt10056
Pach-Nyirati Éva10 km felnőtt10058
Pfeffer GabriellabrutálKÖLYÖK6061
Lisztmájer TamásbrutálKÖLYÖK6062
Gyutai MárkbrutálKÖLYÖK6063
Martinák Róbert3/4 marATOM egyéni 31055
Mácsik Ferenc5 km felnőtt5060
Kovács Léda Ágnes5 km felnőtt5062
Grosan EricbrutálKÖLYÖK6064
Kiss Márk5 km felnőtt5063
Kovács Ágoston Antal5 km felnőtt5061
Kiss MárkbrutálATOM Classic (8+ km)7171
Szabó Dávid Zoltán10 km felnőtt10059
Hufnágel Bianka10 km felnőtt10060
Csilla ErősbrutálATOM Classic (8+ km)7172
Rittlinger Tamás10 km felnőtt10061
Androvics Gábor1/2 marATOM Plussz24036
Hesz János1/3 marATOM (15 km felnőtt)15052
Brunner Imre5 km felnőtt5065
Balogh Adrien1/3 marATOM (15 km felnőtt)15053
Farkas Donát BalázsbrutálKÖLYÖK6065
Gajdos Márton5 km felnőtt5066
Kovács Karina10 km felnőtt10062
Bozsák BernátbrutálKÖLYÖK6067
Bozsák AndrásbrutálKÖLYÖK6066
Tímár MírabrutálATOM Light (3+ km)4091
Tímárné Kiss ZsuzsannabrutálATOM Light (3+ km)4092
Köbli Nóra LucabrutálKÖLYÖK6068
Köbli Miklós JózsefbrutálKÖLYÖK6069
Katona OlivérbrutálKÖLYÖK6070
Kunner DorottyabrutálKÖLYÖK6071
Staub MátébrutálKÖLYÖK6072
Kálmánné Valki DiánabrutálATOM Light (3+ km)4093
Staub RékabrutálKÖLYÖK6073
Kern ErikbrutálATOM Light (3+ km)4094
Prantner KingabrutálKÖLYÖK6074
Ódor Laura LottibrutálATOM Light (3+ km)4095
Varga László JózsefnébrutálATOM Light (3+ km)4096
Nagyné Pólya ÉvabrutálATOM Classic (8+ km)7173
Böröcz-Kiss DánielbrutálKÖLYÖK6075
Böröcz-Kiss NándorbrutálKÖLYÖK6076
Böröcz-Kiss GáborbrutálKÖLYÖK6077
Kirsch ÁdámbrutálATOM Light (3+ km)4099
Kovács IstvánbrutálATOM Classic (8+ km)7174
Petrikné Kónya MagdolnabrutálATOM Classic (8+ km)7175
Hahn MártonbrutálKÖLYÖK6078
Ódor Kamilla ZsófiabrutálKÖLYÖK6079
Szabó Eszter SárabrutálKÖLYÖK6080
Bedecs EszterbrutálATOM Light (3+ km)4100
Szilágyi HannabrutálATOM Classic (8+ km)7176
Kiss DórabrutálATOM Light (3+ km)4101
Baranyai andrásbrutálATOM Classic (8+ km)7177
Prantner GáborbrutálATOM Classic (8+ km)7178
Mecsek Joy Runners
Nikl Zoltán
Kasellák Andrea
3/4 marATOM 2 fős váltó32001---
Fehérvári csajok
Koleszár Ildikó
Szeip Beáta
3/4 marATOM 2 fős váltó32002---
Kiscsaládom részire
Major Dóra
Horváth Tamás
Straubinger Szabolcs
Békésiné Kimiti Ágnes
10 fős buliváltó34001---
Jakab Brothers
Jakab Miklós
Jakab Gábor
3/4 marATOM 2 fős váltó32003---
HeJa Running
Bozsák János
Kaposvári Helga
3/4 marATOM 2 fős váltó32004---
Pressburg Hulvats
Ľuboš Pakši
3/4 marATOM 3 fős váltó33001---
TLK
Nagyné Pólya Vica
Feil Imre
Takács ESzter
Lányi Mariann
Tóth Zoltán Róbert
Kovács Antal
Ruff Anita
10 fős buliváltó34002---
DC Dunakom
Domonkos Tamás
Kovács Petra
Kólya Barbara
Erőss Kármen
Laczáné Falusi Helga
Fülöp Mihály
Istlstekker Tibor
Feilné Hajdók Mária
Domonkos Benedek
10 fős buliváltó34003---
LBG
Bán Tibor
Lisztmajer Tamás
3/4 marATOM 3 fős váltó33002---
Labda Rulez
Szabó Zsuzsanna
Péter Klára
Hinglné Doma Julianna
Kródi János
Kródiné Békési Erzsébet
Drubitsné Fehérvári Krisztina
dr Fritz Annamária
Szalka-Futó Éva
Szabó Balázs
10 fős buliváltó34004---
Könyvtár
Takács Gyula
Pálfalvi-Berkics Bojana
Nagy Balázs
Kocsner Gábor
Meczker Bettina
Pumerschein Péter
Orosz Csaba
Krausz Attila
Pálfalvi Gábor
Weller P. Hanna
10 fős buliváltó34005---