Az alábbi listában az összes nevezés megtekinthető, melyek pénzügyi teljesítése is megtörtént! Fontos, hogy a lista sorrendje a pénzügyi rendszer feldolgozottsági állapota szerint változhat!

SORSZÁM  NÉV  NEVEZETT TÁV  RAJTSZÁM 
1Wolfné Rauth Renáta600m Gyermektáv 401
2Molnár Attila3/4 marATOM egyéni 31036
3Gerebics Zoltán1/2 marATOM Plussz24001
4Behm László brutálATOM Classic (7+ km)7001
5Takács Gábor1/2 marATOM Plussz24002
6Tóth Gergely3/4 marATOM egyéni 31043
7Kovács János10 km felnőtt10005
7Kovács JánosbrutálATOM Classic (7+ km)7054
8Ivády Csaba3/4 marATOM egyéni 31001
9Gottfried GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7002
10Békési LászlóbrutálATOM Classic (7+ km)7003
11Kuczkó Róbert3/4 marATOM egyéni 31026
12Török Attila3/4 marATOM egyéni 31002
13Kis János1/3 marATOM (15 km felnőtt)15001
14Bánszki istván3/4 marATOM egyéni 31037
15Studerné Erős Andrea3/4 marATOM egyéni 31039
15Studerné Erős AndreabrutálATOM Classic (7+ km)7074
16Omai Péter1/2 marATOM Plussz24003
17Kalkó RékabrutálATOM Classic (7+ km)7004
18Nagy Dániel CsababrutálATOM Classic (7+ km)7005
19Bese Tamás1/2 marATOM Plussz24004
20Tóth Gábor1/2 marATOM Plussz24005
20Tóth GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7006
21Kántor Tímea1/2 marATOM Plussz24006
22Csillag Rita1/3 marATOM (15 km felnőtt)15002
22Csillag RitabrutálATOM Classic (7+ km)7007
23Hamar GergelybrutálATOM Classic (7+ km)7008
24Csikesz PéterbrutálATOM Classic (7+ km)7055
25Kuczkó Nikolett1/3 marATOM (15 km felnőtt)15012
26Králl BalázsbrutálATOM Classic (7+ km)7009
27Meczker NórabrutálATOM Light (3+ km)4003
28Kókai Flóra Dóra1/2 marATOM Plussz24025
28Kókai Flóra DórabrutálATOM Classic (7+ km)7046
29Hamar ZsomborbrutálATOM Classic (7+ km)7056
30Szabó Dávid1/2 marATOM Plussz24007
31Gyetvai Alexandra1/3 marATOM (15 km felnőtt)15020
32Ányos Ágota600m Gyermektáv 403
32Ányos Ágota1/3 marATOM (15 km felnőtt)15003
33Egervári Csaba3/4 marATOM egyéni 31003
34Kókai Evelin Zsanett10 km felnőtt10001
34Kókai Evelin ZsanettbrutálATOM Classic (7+ km)7010
35Bognár László3/4 marATOM egyéni 31027
36Taller Adrienn3/4 marATOM egyéni 31004
37Mihályi Katalin10 km felnőtt10002
37Mihályi KatalinbrutálATOM Classic (7+ km)7011
38Farsang PatrikbrutálATOM Classic (7+ km)7012
39Tóth DalmabrutálATOM Classic (7+ km)7013
40Garai István3/4 marATOM egyéni 31005
41Szalga Boglárka brutálATOM Classic (7+ km)7057
42Gerdei Katalin1/2 marATOM Plussz24008
43Papp János3/4 marATOM egyéni 31028
44Kozmann Mariann1/2 marATOM Plussz24009
45Kovács Anita brutálATOM Classic (7+ km)7014
46Topercer TamásbrutálATOM Classic (7+ km)7015
47Karóczkai Zoltán1/2 marATOM Plussz24010
47Karóczkai ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7016
48Dominics Linda1/2 marATOM Plussz24011
49Tibai SzabolcsbrutálATOM Classic (7+ km)7017
50Pollák MariannbrutálATOM Classic (7+ km)7018
51Papp Jánosné1/3 marATOM (15 km felnőtt)15015
52Beke Mira2000m Gyermektáv2001
53Kocsner Gábor1/2 marATOM Plussz24012
53Kocsner GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7019
54Fehér Lajos1/2 marATOM Plussz24013
55Beke Csongor2000m Gyermektáv2002
56Nagy László MiklósbrutálATOM Classic (7+ km)7020
57Beke Dorián2000m Gyermektáv2003
58Vlocskó BálintbrutálATOM Classic (7+ km)7021
59Ivády István3/4 marATOM egyéni 31006
60Tabajdi József Nándor3/4 marATOM egyéni 31052
61Tibai-Doór TímeabrutálATOM Classic (7+ km)7022
62Nagy Éva brutálATOM Classic (7+ km)7023
63Prantner József1/3 marATOM (15 km felnőtt)15004
64Horváthné Egri MargitbrutálATOM Classic (7+ km)7058
65Lampertné Nepp Brigitta1/2 marATOM Plussz24028
66Androvics Gábor3/4 marATOM egyéni 31007
67Grósz Ferenc1/2 marATOM Plussz24014
67Grósz FerencbrutálATOM Classic (7+ km)7024
68Bálint MelindabrutálATOM Classic (7+ km)7025
69Lampert Jánis10 km felnőtt10006
70Doma ÁrpádNordic Walking1001
71Wolf Izabella600m Gyermektáv 404
72Kovács ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7026
73Doma ÁrpádnéNordic Walking1002
74orbán lászló600m Gyermektáv 405
75Klézli Erika1/3 marATOM (15 km felnőtt)15005
75Klézli ErikabrutálATOM Classic (7+ km)7027
76Omai Kata600m Gyermektáv 406
77Omai Barnabás600m Gyermektáv 407
78Éberling János10 km felnőtt10003
79Szabó Norbert3/4 marATOM egyéni 31029
80dr. Berta Blanka Piroska1/3 marATOM (15 km felnőtt)15006
81Puch Zoltán10 km felnőtt10004
82Erdélyi ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7028
83Kállai Titanilla600m Gyermektáv 408
84Tóth Katalin3/4 marATOM egyéni 31008
85Toth Tamas TiborbrutálATOM Classic (7+ km)7029
86Tóth Sándor3/4 marATOM egyéni 31009
87Berta László3 km felnőtt 3503
88Strohmayer Sándor3 km felnőtt 3504
89Tóth Rózsa1/2 marATOM Plussz24029
90Kovács Viktor1/2 marATOM Plussz24015
90Kovács ViktorbrutálATOM Classic (7+ km)7030
91Leszkó Ágnes1/3 marATOM (15 km felnőtt)15007
91Leszkó ÁgnesbrutálATOM Classic (7+ km)7031
92Havacs AndreabrutálATOM Classic (7+ km)7032
93Sztanóné Körösztös Lívia3/4 marATOM egyéni 31010
94Pósa Ida1/2 marATOM Plussz24016
94Pósa IdabrutálATOM Classic (7+ km)7033
95Magyar Ágnes3 km felnőtt 3501
96Gányiné Tóth Irén1/2 marATOM Plussz24030
97Rostás Tamás3/4 marATOM egyéni 31011
98Mátrai-Kovács DiánabrutálATOM Classic (7+ km)7082
99Jakab Gábor1/2 marATOM Plussz24017
100Rácz Norbert3/4 marATOM egyéni 31012
101Antal NorbertbrutálATOM Classic (7+ km)7034
102Nagy Péter3/4 marATOM egyéni 31030
103Nagyné Szalai Melinda1/3 marATOM (15 km felnőtt)15016
104Feil Sarolta2000m Gyermektáv2004
105Leber László3/4 marATOM egyéni 31013
106Nagy Hunor600m Gyermektáv 411
107Nagy Nimród2000m Gyermektáv2010
108Nyilas Gábor1/2 marATOM Plussz24018
109Nagy Imre3/4 marATOM egyéni 31014
109Nagy ImrebrutálATOM Classic (7+ km)7035
110Tóth Ferenc3/4 marATOM egyéni 31015
110Tóth FerencbrutálATOM Classic (7+ km)7036
111Nyirati ZsoltbrutálATOM Classic (7+ km)7037
112Asztalos KlaudiabrutálATOM Classic (7+ km)7038
113Pintérné Mészáros Anikó3/4 marATOM egyéni 31057
114Boda József1/3 marATOM (15 km felnőtt)15027
115Kovács Erika5 km felnőtt5004
116Hornischer Lajos3/4 marATOM egyéni 31044
117Szendrei ZsuzsabrutálATOM Classic (7+ km)7039
118T. Kiss Zsuzsanna1/3 marATOM (15 km felnőtt)15008
119Balom SomabrutálATOM Classic (7+ km)7040
120Kolozsi Erzsébet3/4 marATOM egyéni 31016
121Metzger AnitaNordic Walking1003
122Debreceniné Polgár EszterNordic Walking1004
123Óliás ZsoltbrutálATOM Classic (7+ km)7099
124Óliás GergőbrutálATOM Light (3+ km)4007
125Véghné Mezei Erika1/2 marATOM Plussz24031
125Véghné Mezei ErikabrutálATOM Classic (7+ km)7059
126Móger Kinga1/3 marATOM (15 km felnőtt)15009
127Görgics Éva EddabrutálATOM Light (3+ km)4005
128Mészáros Mariann1/2 marATOM Plussz24019
128Mészáros MariannbrutálATOM Classic (7+ km)7041
129Hirt Gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15010
129Hirt GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7042
130Németh Attila1/2 marATOM Plussz24020
131Sipos Sándor3/4 marATOM egyéni 31017
132Rikli Barnabás2000m Gyermektáv2005
133Rikli Balázs600m Gyermektáv 409
134Rikli Dániel600m Gyermektáv 410
135Csernai Tibor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15017
136Sári József1/2 marATOM Plussz24021
136Sári JózsefbrutálATOM Classic (7+ km)7043
137Mészáros SárabrutálATOM Classic (7+ km)7060
138Dobos AnettbrutálATOM Classic (7+ km)7061
139Sánta ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7062
140Lengyel TiborbrutálATOM Classic (7+ km)7063
141Molnár Ferenc5 km felnőtt5003
141Molnár FerencbrutálATOM Classic (7+ km)7064
142Tóth GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7069
143Horváth Zoltán3/4 marATOM egyéni 31018
144Wiesz Csilla Eleonóra1/2 marATOM Plussz24032
144Wiesz Csilla EleonórabrutálATOM Classic (7+ km)7065
145Jámbor ZsigmondbrutálATOM Classic (7+ km)7044
146Kolozsi Zoltán1/3 marATOM (15 km felnőtt)15011
147Dudás György1/2 marATOM Plussz24022
148Bártfainé Maráz Erika1/2 marATOM Plussz24024
149Pap MarcellbrutálATOM Classic (7+ km)7083
150Pálla Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31019
151Körösztös Rozália1/2 marATOM Plussz24023
152Takács TamásbrutálATOM Classic (7+ km)7045
153Nepp MariannbrutálATOM Light (3+ km)4001
153Nepp Mariann5 km felnőtt5001
154Czafit MártonbrutálATOM Light (3+ km)4002
154Czafit Márton5 km felnőtt5002
155Dudás Péter3/4 marATOM egyéni 31020
156Dudás Márk2000m Gyermektáv2006
157Tam Gabriella1/3 marATOM (15 km felnőtt)15013
157Tam GabriellabrutálATOM Classic (7+ km)7047
158Buránszky AttilabrutálATOM Classic (7+ km)7048
159Takács TituszbrutálATOM Classic (7+ km)7049
160Rekenei ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7066
161Jónás Kata3/4 marATOM egyéni 31021
162Feil István1/2 marATOM Plussz24033
163Szabó Helén1/3 marATOM (15 km felnőtt)15014
164Hollósi Erika3/4 marATOM egyéni 31022
165Szudiné Tóth Beáta3 km felnőtt 3502
166Dr.Szudi Gábor3/4 marATOM egyéni 31023
167Nyesev Szvetlána2000m Gyermektáv2007
167Nyesev SzvetlánabrutálKÖLYÖK6001
168Gyergyovits Dóra2000m Gyermektáv2008
168Gyergyovits DórabrutálKÖLYÖK6002
169Halmai Ferenc3/4 marATOM egyéni 31024
170Szabó József János1/3 marATOM (15 km felnőtt)15018
170Szabó József JánosbrutálATOM Classic (7+ km)7067
171Szilágyi Péter3/4 marATOM egyéni 31025
172Kertész-Farkas AnikóbrutálATOM Classic (7+ km)7050
173Merk Péter3/4 marATOM egyéni 31031
174Rózsa Gábor3/4 marATOM egyéni 31032
175Brányi Panna3/4 marATOM egyéni 31033
176Lippai Beáta1/2 marATOM Plussz24026
176Lippai BeátabrutálATOM Classic (7+ km)7051
177Nagy Attila1/2 marATOM Plussz24027
177Nagy AttilabrutálATOM Classic (7+ km)7052
178Marsovszki TamásbrutálATOM Classic (7+ km)7053
179Pósa DiánabrutálKÖLYÖK6003
180Rekenei ZoltabrutálATOM Classic (7+ km)7068
181dr. Trucza Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31034
182Fillér László3/4 marATOM egyéni 31053
183Bedő Andras3/4 marATOM egyéni 31035
184Nagy Zselyke HannabrutálKÖLYÖK6004
185Adorján LucabrutálATOM Light (3+ km)4006
186Hámori Ernő1/3 marATOM (15 km felnőtt)15019
187Tibai Zorka600m Gyermektáv 412
188Joó Péter1/2 marATOM Plussz24034
189Rácz Tibor3/4 marATOM egyéni 31038
190Mészáros László1/3 marATOM (15 km felnőtt)15021
190Mészáros LászlóbrutálATOM Classic (7+ km)7070
191Ludvig RenátabrutálATOM Classic (7+ km)7071
192Kiss ImrebrutálATOM Classic (7+ km)7072
193Kiss Luca600m Gyermektáv 413
194Ricsovics TamásbrutálATOM Classic (7+ km)7073
195Varga Barnabás3000m Gyermektáv3005
195Varga BarnabásbrutálATOM Light (3+ km)4013
196Varga Szabolcs2000m Gyermektáv2013
196Varga SzabolcsbrutálKÖLYÖK6009
197Valkó JuliannabrutálATOM Classic (7+ km)7118
198Kelő Sára1/2 marATOM Plussz24035
199Jáksó Vince3/4 marATOM egyéni 31045
200Posztobányi Zoltán3/4 marATOM egyéni 31046
200Posztobányi ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7084
201Dr. Szakál Szabolcs3/4 marATOM egyéni 31047
202Feil Ármin FerencbrutálATOM Classic (7+ km)7075
203Kaluz Ákos Bertalan3/4 marATOM egyéni 31048
204Remetei Éva3/4 marATOM egyéni 31040
205ifj Csáki Zoltán600m Gyermektáv 414
206Bokor Miklós3/4 marATOM egyéni 31041
207SchieferKatalin1/3 marATOM (15 km felnőtt)15022
208Klenoczki Krisztián brutálATOM Classic (7+ km)7119
209Ányos Álmos István600m Gyermektáv 415
210Palotás Ferenc1/3 marATOM (15 km felnőtt)15024
211Zsöllér AntalbrutálATOM Classic (7+ km)7100
212Schubert Mária1/2 marATOM Plussz24036
212Schubert MáriabrutálATOM Classic (7+ km)7076
213Svegál Péter brutálATOM Classic (7+ km)7085
214Hajdú LeventebrutálATOM Classic (7+ km)7077
215Dévai Tünde1/3 marATOM (15 km felnőtt)15023
216Prantner János1/2 marATOM Plussz24037
217Griezer FannibrutálATOM Classic (7+ km)7078
218Kazi Alex3/4 marATOM egyéni 31042
219Vadányi MarcellbrutálKÖLYÖK6005
220Bucsi ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7079
221Pintér KrisztiánbrutálATOM Classic (7+ km)7080
222Kazi GyörgybrutálATOM Classic (7+ km)7081
223Gönczöl Csaba1/2 marATOM Plussz24038
224Fillér Marcell600m Gyermektáv 416
225Zsöllér Antal1/2 marATOM Plussz24042
226Király PéterbrutálATOM Classic (7+ km)7086
227Király BalázsbrutálATOM Classic (7+ km)7087
228Fillér Dávid3000m Gyermektáv3002
229Vasi CsababrutálATOM Classic (7+ km)7120
230Sánta DávidbrutálKÖLYÖK6006
231Papp szabolcsbrutálATOM Classic (7+ km)7088
232Lénárt DánielbrutálATOM Classic (7+ km)7089
233Hakszer Erika3/4 marATOM egyéni 31049
233Hakszer ErikabrutálATOM Classic (7+ km)7090
234Mátrai ZsoltbrutálATOM Classic (7+ km)7101
235Jankovics BencebrutálATOM Classic (7+ km)7091
236Takácsné Csór Marianna1/2 marATOM Plussz24039
237Czakó Beáta1/3 marATOM (15 km felnőtt)15025
238Molnár Attila1/2 marATOM Plussz24040
238Molnár AttilabrutálATOM Classic (7+ km)7092
239Denkmajer Alexandra1/3 marATOM (15 km felnőtt)15026
240Gózon MátébrutálATOM Classic (7+ km)7093
241Kirch SzabolcsbrutálATOM Classic (7+ km)7094
242Kiss Dóra3 km felnőtt 3505
242Kiss DórabrutálATOM Classic (7+ km)7102
243Prantner Péter600m Gyermektáv 421
244Olasz IvettbrutálATOM Light (3+ km)4008
245Köteles DávidbrutálATOM Light (3+ km)4009
246Prantner ImrebrutálATOM Light (3+ km)4014
246Prantner Imre1/3 marATOM (15 km felnőtt)15035
247Gulácsi Botond600m Gyermektáv 417
248Brunner Róbert1/2 marATOM Plussz24041
249Tóth OlgabrutálATOM Classic (7+ km)7095
250Sziva LászlóbrutálATOM Classic (7+ km)7123
251Kocza István3/4 marATOM egyéni 31050
251Kocza IstvánbrutálATOM Classic (7+ km)7096
252Dózsa MárkbrutálATOM Classic (7+ km)7097
253Komjáti JánosbrutálATOM Classic (7+ km)7098
254Tarjányi Attila 3/4 marATOM egyéni 31051
255Bergerné Ambrózy Mária10 km felnőtt10007
256Duzsi Bernadett3/4 marATOM egyéni 31054
257Nagy TamásbrutálATOM Classic (7+ km)7121
258Schön KittibrutálATOM Classic (7+ km)7103
259Matuca ZoltánbrutálATOM Classic (7+ km)7104
260Jávor BencebrutálKÖLYÖK6007
261Jávor LeventebrutálKÖLYÖK6008
262Jakabné Zubály Anna10 km felnőtt10008
263Jakab Levente600m Gyermektáv 418
264Tóth GáborbrutálATOM Classic (7+ km)7122
265Tóth LászlóbrutálATOM Classic (7+ km)7105
266Prantner ÁkosbrutálKÖLYÖK6010
267Nagy Ágnes5 km felnőtt5005
268Vásárhelyi Tünde3/4 marATOM egyéni 31055
269Kelemen MartinabrutálATOM Classic (7+ km)7106
270Békési Rebeka Viktória10 km felnőtt10009
271Békési LászlóbrutálATOM Light (3+ km)4010
272Orosz Bence600m Gyermektáv 419
273Berta Márton1/3 marATOM (15 km felnőtt)15028
274Pandur Krisztián1/2 marATOM Plussz24043
274Pandur KrisztiánbrutálATOM Classic (7+ km)7107
275Nagy LászlóbrutálATOM Classic (7+ km)7108
276Nagy Dóra Katalin 5 km felnőtt5006
277Griezer OrsolyabrutálATOM Classic (7+ km)7109
278Magyar Levente3 km felnőtt 3506
279Veres JózsefbrutálATOM Classic (7+ km)7110
280Buzási AnitabrutálATOM Classic (7+ km)7111
281Sági RolandbrutálATOM Classic (7+ km)7112
282Lestár NórabrutálATOM Light (3+ km)4011
283Vincze Mónika3/4 marATOM egyéni 31056
284Bondor ZsoltbrutálATOM Classic (7+ km)7113
285Bondor-Raffer TündebrutálATOM Light (3+ km)4012
286Bondor Donát600m Gyermektáv 420
287Klieber Judit1/3 marATOM (15 km felnőtt)15029
288Józsa Gréta3000m Gyermektáv3003
289józsáné király zsófia10 km felnőtt10010
290józsa gábor1/3 marATOM (15 km felnőtt)15030
291Józsa Gábor10 km felnőtt10011
292Józsa Mátyás2000m Gyermektáv2011
293Krausz Roland10 km felnőtt10012
294Vida AlexandrabrutálATOM Classic (7+ km)7124
295Tyukos Anett10 km felnőtt10013
296Bors MártonbrutálATOM Classic (7+ km)7114
297GYÖRGY GÁBOR 1/3 marATOM (15 km felnőtt)15031
297GYÖRGY GÁBOR brutálATOM Classic (7+ km)7115
298Kollár Andrea1/3 marATOM (15 km felnőtt)15032
299Szabó Zsanett Magdolna1/2 marATOM Plussz24044
299Szabó Zsanett MagdolnabrutálATOM Classic (7+ km)7116
300Schaller Zsuzsanna1/3 marATOM (15 km felnőtt)15033
301Raffay Roland1/3 marATOM (15 km felnőtt)15034
301Raffay RolandbrutálATOM Classic (7+ km)7117
302Manga Jázmin3000m Gyermektáv3004
303Manga Edina2000m Gyermektáv2012
304Scheffer Nóra10 km felnőtt10014
305Macsuga NórabrutálATOM Classic (7+ km)7125
306Kern ZsófiabrutálATOM Classic (7+ km)7126
307Muskovics Endre1/2 marATOM Plussz24045
309Omai PéterbrutálATOM Classic (7+ km)7127
310Omai KatabrutálKÖLYÖK6011
311Oszvald Edit1/3 marATOM (15 km felnőtt)15036
312Beke MirabrutálKÖLYÖK6012
313Beke CsongorbrutálKÖLYÖK6013
314Beke DoriánbrutálKÖLYÖK6014